Hydrolift X-26 S - 400R
![]() | ![]() | ![]() |
---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
SPESIFIKASJON
BESKRIVELSE
Vi har fått for salg en helt rå Hydrolift X-26S Sportcruiser. Med den stillegående og kraftige Mercury 400R motoren får du 60 knop, og masse båtglede! Nydelig båt som egner seg like godt som familiecruiser og for fartsentusiasten med ønske om rå ytelse.
Motoren har ca. 110 timer på telleren, båten er lagret innendørs hvert år og har full servicehistorikk. Utstyrt med blant annet:
Baugpropell
Racing gass/gir-spaker
Stor Garmin 12” plotter
Fullt Niroxx putesett
Gripfoam på dørken
Zipwake Trimtabs
Om båten:
Kombinasjonen av skjærgårdsjeep og overnattingsmuligheter gjør båten ekstremt allsidig. Her treffer Hydrolift både familien på tur og de som setter performance først i samme pakke. Båten er åpenbart bygget for bruk i nordiske farvann. Her er det så mange gode, små løsninger ombord som gir fullstendig mening etterhvert som du oppdager dem.
Mange forskjellige sosiale soner og konvertible seteløsninger som gjør bruken svært versatil, være seg en hyggelig dag med solbading, fisketur eller bare ren performance-kjøring.
Ligger i vannet i Oslo - Bygdøy
Visning kun etter avtale - Kontakt Båtmegler Henrik Bratz
+47 47875838
1.350.000,-
Hydrolift
X-26S
2020
Pris
Merke
Modell
Årsmodell
Lengde i cm
Lengde i fot
26 fot
Bredde
245 cm
Dybde
Motorfabrikant
Mercury 400R
Motortype
Utenbords
Motorstr.
400 HK
Maks fart
60 knop
Drivstoff
Bensin
Vekt
1900 KG
Materiale
Glassfiber
Farge
Spesiallakk fra Porsche
Soveplasser